1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Aristeia! in Polish

Discussion in 'News' started by konuhageruke, Feb 27, 2019.

  1. konuhageruke

    konuhageruke Well-Known Member
    Warcor

    Joined:
    Apr 26, 2017
    Messages:
    1,128
    Likes Received:
    734
    AVE, the following is directed to Polish players, so let me address them in Polish.

    Witam
    Zająłem się tłumaczeniem Aristeia! aby ułatwić wejście w grę. Za zgodą i z niewielką pomocą Corvus Belli (czcionka z symbolami) przygotowałem:
    Kartę pomocy
    Kartę Stanów
    Podręcznik (Rules Glossary)
    Zrobiłem również karty postaci oraz ich taktyki w formie kart pomocy, które można umieścić obok oryginalnych wersji po angielsku, aby rozumieć jakie mają efekty.

    Nie jest to tłumaczenie w żaden sposób autoryzowane ani oficjalne i nie roszczę sobie żadnych praw do przetłumaczonej treści. Karty nie stanowią substytutu oryginałów, więc nie mogą być używane na oficjanych turniejach zamiast oryginałów, ale mogą służyć do pomocy w grze.

    Pliku są umieszczone na dysku poniżej
    https://drive.google.com/open?id=1F4WKTaT9KVYiV0diYi4Grv-66JcGM5pl

    Jeśli znajdziecie błędy (literówki, niespójności w nazewnictwie itp.) dajcie mi znak w komentarzach, to poprawię.
     
    PedroP and SmaggTheSmug like this.
  2. PedroP

    PedroP Member

    Joined:
    Jan 12, 2018
    Messages:
    20
    Likes Received:
    6
    Answer also in Polish:

    Dzięki Bracie, też się kiedyś za to wziąłem, ale przez brak czasu zdążyłem zrobić chyba tylko z 2-3 postaci. Gdzieś tu jest też mój wątek. Dzięki wielkie za tą pracę!
     
  3. konuhageruke

    konuhageruke Well-Known Member
    Warcor

    Joined:
    Apr 26, 2017
    Messages:
    1,128
    Likes Received:
    734
    Mały udpade:
    Scenariusze
     
    PedroP likes this.
  4. konuhageruke

    konuhageruke Well-Known Member
    Warcor

    Joined:
    Apr 26, 2017
    Messages:
    1,128
    Likes Received:
    734
    Dodałem kartę pomocy z Taktykami Standardowymi, oraz pierwszą wersję How To Play.
     
  • About Us

    We are a company founded in 2001 in Cangas (Spain), and devoted to design and manufacture games and figures. Our main product, Infinity the Game, was born with the ambition to satisfy the most demanding audience, offering the best quality.

     

    Why are we here?

     

    Because we are, first and foremost, players.

  • Quick Navigation

    Open the Quick Navigation